Květen 2008

Setkání s "Danielem"

20. května 2008 v 9:23 | Lucka
Musím,prostě musím
Musím zareagovat na člověka,který se vyskytl na stránkách busíkářů.
Manžel prodává transportera T3. Večer dám inzerát a hned ráno manželovi volal první zájemec,bohužel je "z daleka" z Voďnan (my od Nepomuka) a chce poslat fotky,protože takovou dálku nepojede se kouknout na auto, i když má velký zájem.Odpoledne reaguji na nějakého Daniela na busforu,který stále plakal že prodejci Transportérů jsou nenasytní po penězích..
Večer mi manžel sděluje,že je zájemce.Je mi našeho mazlíka líto, ale bohužel 4 auta mít nemůžem. Manžel říká: pošli mu fotky. já:Máš adresu kam? manžel:Ano karavany@vodnany....Daniel.
No to snad ne!!!!.Dávám mu číst reakce na busforu. Ale zájemce jako zájemce, možná mu křivdíme, když má takovou smůlu. Posíláme foto a dále dále už se neozval.
Po podmitrowě volá nový zájemce, stránky busíkářů ani busífóra nezná. A vypráví, že se setkal s člověkem, který mu nabízel našeho busíka s kontakty za "odměnu..úplatu".On se mu odmítl odměnit a tak dostal neuvěřitelně sprostou zprávu co si o něm dotyčný Daniel myslí.
A tak si říkám,že tohle už je trochu moc.My prodáváme, ale ani nevíme kdo už vlastně fotky má? Kdo by měl zájem?. Jen se modlím, aby dotyčný Daniel neposkytoval informace o autě za nás. Protože auto vlastně ani neviděl a může nám tak všem jen škodit!!!!
Nechci nikoho hodnotit, ale nemohla bych v klidu spát kdyby si to nemohl nikdo přečíst a noví busíkáři měli první setkání právě s všeznalým Danielem!!!Stále věřím, že Daniel to nemyslí špatně, pouze se do toho zamotal, ale měl by si uvědomit, že když mu sto lidí říká ať dá pokoj a on jediný s "Míšou" si myslí opak něco to naznačuje.
Ale klid...a kempu zdar